Loading...
W dniu 6.08.2023 druhowie i druhna z naszej jednostki wzięli udział w akcji „Budzenia śpiącego Rycerza” czyli wejścia na Giewont w ubraniach specjalnych w pełnym umundurowaniu zorganizowanej przez Strażak na szlaku .
W wyprawie uczestniczyło ponad 200 strażaków z OSP oraz PSP z całej Polski. Wczesnym rankiem wyszli w Tatry gdzie udowodnili, że pomagać można na wiele sposobów, nie tylko ratując ofiary wypadków, czy gasząc pożary, ale także angażując się w propagowanie ważnych idei, jaką jest dawstwo szpiku.🧑‍🚒❤️
Niestety mimo pogarszających się warunków atmosferycznych i po dotarciu do Hali Konratowej, po przeanalizowaniu kwestii bezpieczeństwa uczestników została podjęta decyzja o zejściu. 🫡
Góry na Nas poczekają do zobaczenia za rok ! 🫡🧑‍🚒
Gmina MIELEC
Komenda Powiatowa PSP w Mielcu
Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie
Powiat Mielecki
To top

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji