Bezczelny akt wandalizmu w Woli Mieleckiej
W nocy z dnia 28 na 29 kwietnia br. o godzinie 22.23 jednostka OSP w Woli Mieleckiej padła aktem wandalizmu. Elewacja garażu OSP została obrzucona jajkami oraz obsypana mąką. Zostało to dokonane przez dwóch zamaskowanych mężczyzn których tożsamość jest już znana policji. Wandale zostali uchwyceni przez kamery monitoringu zamontowane na terenie jednostki.
Sprawa została bezzwłocznie zgłoszona na Komendę Policji w Mielcu. Jest nam przykro z powodu pokazanego nam w ten sposób braku szacunku do strażaków ochotników jak i również działań ze strony wspomnianych wcześniej młodzieńców.
Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszym strażaczkom i strażakom za posprzątanie miejsca zdarzenia zaraz po zakończeniu pracy przez techników kryminalistyki. Mamy nadzieję że podobne incydenty nie przytrafią się już więcej naszej jednostce.
To top